Cuma , 16 Kasım 2018
Ana Sayfa » Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi – Şartlar ve Koşullar

TARAFLAR: rusbebektakvimi.com adıyla anılacak olan, 35030 Evka4 Bornova / İzmir adresinde faaliyet gösteren, Rus Takvimi web internet sitesi bilgilendirme, fikir ve eğlence amaçlı kurulmuştur.
Ziyaretçi : rusbebektakvimi.com’a direk yada arama motoru aracılığıyla ulaşan kişiler, ve mobil uygulamadan ulaşan kişiler.

TEMEL ŞARTLAR ve KOŞULLAR

1 -) Site’ye / Uygulamaya girmeniz ve kullanmanız işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

2 -) Site, kendisine ait olmayan bilgiler görüntüleyebilmektedir. Bunlar; Zayıflama, Diyet, Magazin, Oyun, Gelişim, Çocuk Gelişimi, Bebek 3.taraf reklam içerikleri ve bunlarla sınırlı olmayan diğer 3.taraf içeriklerdir. Rusbebektakvimi.com bu bilgilerin doğruluğunu ve güvenirliğini garanti etmez. Bu içeriklerin hukuki sorumluluğu içeriği sağlayan 3.taraf gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenmek tamamen ziyaretçinin sorumluluğundadır. Rusbebektakvimi.com bu içeriklerden kaynaklanacak hiçbir zararı ve hukuki sorumluluğu üstlenmez.

3 -) Site gelirini sadece 3.taraf reklamlarla sağlamaktadır. Ziyaretçiler bu kullanım sözleşmesi ile birlikte, içeriklerde reklam yayınlanmasını kabul etmiş olurlar. Ziyaretçilerin reklamlarla olan etkileşimi tamamen ziyaretçinin kendi özgürlüğünde ve sorumluluğundadır.

4 -) Sitede ve Uygulamada hiçbir şeklide ücret talep etmez, menfaat sağlamaz ve bu süreçlere aracılık etmez.