Perşembe , 15 Kasım 2018
Ana Sayfa » Kadınca » 2016 Lazer Epilasyon Fiyatları

2016 Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon bayanların tercihleri arasında en ilk sıralarda yer alan bir işlemin ifade edilmesidir. Ağda gibi can acıtıcı bir yöntemden uzak durmak isteyenlerin en büyük destekçileri lazer epilasyon merkezleridir. Lazer epilasyonun tercih edilmesinde farklı nedenler olabilir. Bunlar arasında, zaman olmaması gelebilir. Lazer epilasyonda kısa sürede istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Bir diğer sebep olarak tüylerden kurtulma gelmektedir. Ki bu neden lazer epilasyonun en çok tercih edilenler arasında yer almasını sağlamaktadır.

Tüylerden kurtulmak isteyenlerin uzun vadede başarılı sonuçlar aldığı lazer epilasyon uygulamaları farkı fiyatlarda karşımıza çıkmaktadır. Lazer epilasyon fiyatlarının farklılaşmasındaki temel neden lazer epilasyonun uygulanacağı bölgedir. Lazer epilasyon fiyatları seansların sayısına göre de değişebilmektedir.

Lazer epilasyon merkezleri zaman zaman düzenledikleri kampanyalar ile daha fazla bayana ulaşarak fiyatlarında indirime gidebiliyorlar. Bu indirimlerle lazer epilasyon fiyatları makul düzeylere çekilebiliyor.

En ucuz lazer epilasyon fiyatlar çene ve bıyık bölgesindeki tüylerin ortadan kaldırılmasında geçerli olmaktadır. Bu bölgenin uzun seanslar boyunca lazer epilasyona ihtiyaç duyması ve süreklilik arz etmesinden dolayı fiyatların uygun olduğu düşünülebilir. Aynı zaman da bıyık ve çene bölgesinin lazer epilasyon uygulama süresinin oldukça kısa olması da fiyatı etkileyen nedenler arasında yer almaktadır.

Kesin çözüme ulaşana dek cilt yapınıza ve tüy köklerinin gücüne göre farklılaşan seanslar beraberinde farklı lazer epilasyon fiyatlarını da getirmektedir. Azmin elinden hiçbir şey kurtulamayacağından verdiğiniz emeklerin sonucunda istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Tüm vücut kadınlar için lazer fiyatları 2016 için ortalama aşağıdaki gibidir.

Bölge Seans
TÜM GENİTAL 130 TL
KOLTUK ALTI 55 TL
YARIM ALT BACAK 290 TL
TAM BACAK 550 TL
TÜM VÜCUT YÜZ HARİÇ 725 TL
TÜM YÜZ 150 TL
BIYIK 50 TL
BİKİNİ 90 TL
ÇENE 50 TL
YARIM KOL 180 TL
FAVORİ 50 TL
GÖBEK 50 TL
GÖĞÜS ARASI 50 TL

  • İlginizi Çekebilir...

    Selülit Nasıl Önlenir?

    Selülitler bayanların korkulu rüyası olarak anılmaktadır desek çok mu abartmış oluruz?. Selülitler vücudunuzu olduğundan daha …

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir